طراحی سنگ لاشه برای کف برشی

کف سازی با سنگ لاشه مخصوص خانه‌های ویلایی، باغ‌ها و طراجی فضای سبز مجتمع‌ها و پارک‌هاست. در این روش، سنگ لاشه کف به گونه‌ای طراحی می‌شود که معبری زیبا و طبیعی در حیاط خانه ایجاد کند. اجرای سنگ لاشه کف حیاط مراحل مختلفی دارد و باید با دقت بیشتری به آن پرداخته شود. سنگ‌هایی که در فضاهای مختلف ساختمان به عنوان کفپوش مورد استفاده قرار می‌گیرند، به دو صورت طبیعی و مصنوعی تولید می‌شوند. سنگ‌های طبیعی که معمولا سنگ‌های رسوبی، آذرین و دگرگونی هستند نیز به عنوان کفپوش در بسیاری از فضاهای ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در میان تنوع بسیار سنگ‌های طبیعی، کف‌سازی با سنگ لاشه که در گروه سنگ‌های دگرگونی قرار دارد، مزیت‌های بسیاری را به دنبال خواهد داشت، که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم. سنگ لاشه چیست؟ سنگ‌های طبیعی که از آنها در طراحی بنای ساختمان‌ها استفاده می‌شود به روش‌های مختلفی به دست می‌آیند. یکی از روش‌ها انفجار معادن و خرد کردن سنگ‌های بزرگ است. سنگ‌هایی که از این طریق به دست می‌آیند، سنگ لاشه نام دارند که به نام تخته سنگ نیز شناخته می‌شوند.

کف سازی با سنگ لاشه مخصوص خانه‌های ویلایی، باغ‌ها و طراجی فضای سبز مجتمع‌ها و پارک‌هاست. در این روش، سنگ لاشه کف به گونه‌ای طراحی می‌شود که معبری زیبا و طبیعی در حیاط خانه ایجاد کند. اجرای سنگ لاشه کف حیاط مراحل مختلفی دارد و باید با دقت بیشتری به آن پرداخته شود.

سنگ‌هایی که در فضاهای مختلف ساختمان به عنوان کفپوش مورد استفاده قرار می‌گیرند، به دو صورت طبیعی و مصنوعی تولید می‌شوند. سنگ‌های طبیعی که معمولا سنگ‌های رسوبی، آذرین و دگرگونی هستند نیز به عنوان کفپوش در بسیاری از فضاهای ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در میان تنوع بسیار سنگ‌های طبیعی، کف‌سازی با سنگ لاشه که در گروه سنگ‌های دگرگونی قرار دارد، مزیت‌های بسیاری را به دنبال خواهد داشت، که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

سنگ لاشه چیست؟

سنگ‌های طبیعی که از آنها در طراحی بنای ساختمان‌ها استفاده می‌شود به روش‌های مختلفی به دست می‌آیند. یکی از روش‌ها انفجار معادن و خرد کردن سنگ‌های بزرگ است. سنگ‌هایی که از این طریق به دست می‌آیند، سنگ لاشه نام دارند که به نام تخته سنگ نیز شناخته می‌شوند.

 

۵
از ۵
۱۲ مشارکت کننده